In het weekend van 10 en 11 mei hebben we met alle collega’s en partners een fantastisch weekend beleefd in Rotterdam ter gelegenheid van ons 60 jarig bestaan.
Op zaterdag zijn we met de bus vertrokken naar Rotterdam, waar we na een heerlijke lunch bij de Ballentent, de havens hebben verkend met twee bootjes van River Cruise Rotterdam.
Na een korte wandeling richting het Art Hotel was het, na het inchecken, tijd voor een heerlijk diner bij restaurant Mio Papa.
Namens het personeel werd tijdens het diner een mooi cadeau overhandigd, dat dankbaar in ontvangst werd genomen door Wilko, Jelle en Ruud.
’s Avonds waren we getuige van de eerste editie van het Dikste Café aan de Haven en wat een feest was dat!
Talloze artiesten kwamen voorbij in Ahoy. We hebben daar een heerlijke avond beleefd met elkaar.
Na een afzakkertje in het hotel wist iedereen gelukkig de weg terug te vinden naar zijn hotelkamer.
De volgende ochtend, na een heerlijk ontbijt, keerden we weer huiswaarts om alle moeders in het zonnetje te zetten tijdens moederdag.
We kijken terug op een geslaagd evenement!